Polohovateľná sedačka Matador

pozri tiež sedačku Daniel

Veľkou výhodou sedacky Matador sú dva samostatné motory pre polohovanie sedáku a pre polohovanie opierky hlavy.

 

Motor č.1 ovláda "relax" nôh, vysúvanie sedáku a sklápanie operadla.

Motor č.2 ovláda sklápanie hornej opierky

Možno to na prvý pohľad považujete za nepodstatné, ale treba si vyskúšať jednomotorové polohovania, resp. mechanické polohovania. V prípade, že chcete v "relax polohe" sedačky len oddychovať ("pozerať sa do stropu") je to OK. Ale ak chcete v "relax polohe" pozerať TV, alebo komunikovať s okolím, už to také jednoduché nie je (skôr namáhavé), lebo v podstate ležíte a musíte mať zdvíhnutú hlavu. A práve tu oceníte druhý motor, ktorým si zmeníte polohu opierky podľa potreby.

Druhou výhodou sedačky Matador je možnosť polohovania aj stredného sedáku (napr. ten vyšrafovaný na spodnom obrázku).

Doteraz bola možnosť polohovať len sedáky s aspoň jednou podrúčkou (bokom), teraz aj bezboké elementy. Tak si môžete objednať relax funkciu na všetky sedáky a to ešte aj každú s dvomi motormi.

Ďalšími výhodami sedacej súpravy Matador je jej nadčasový dizajn, pohodlné sedenie a variabilita. V ponuke je celkom 23 elementov, pre vyskladanie tej Vašej najoptimálnejšej zostavy. Samozrejme, že je možné vyskladať zostavu aj bez relax funkcie.

Cena zostavy na obrázku je 3.990.-EUR po 25% uvádzacej zľave v celokoži cat.20 (hrubá celokoža). Rozmer zostavy na obrázku 260x308 cm.

Sedacia súprava Matador je samozrejme vyrábaná v Taliansku.

 

Dostupné elementy modulárnej sedačky MATADOR

 

Uvádzacia cena -25%